Příjezd

05

Oct
Odjezd

06

Oct
Počet osob

1

Hotel Atlantis

Hotel Atlantis u Brněnské přehrady je vhodný pro bezstarostnou dovolenou ať už pro páry nebo rodiny s dětmi. Hotelový komplex nenabízí pouze ubytování, ale i nové zážitkové wellness, firemní akce, oslavy a mnoho dalšího. Pro svoji všestrannost je náš hotel ideálním místem pro návštěvu v jakémkoliv období. Součástí hotelu je velká zahrada, která poskytuje bohaté vyžití pro dospělé i děti. Naleznete zde venkovní velký bazén s barem, workoutové hřiště, dětské hřiště, tenisové kurty a k tomu spoustu volného prostoru a zákoutí pro relaxaci v přírodě. 


Zážitkové wellness Atlantis se pyšní rozlehlým saunovým světem a jedinečnou atmosférou. Venkovní vířivka, jezírko s vodopádem a odpočinkové zóny různých stylů zpestří váš pobyt mezi saunovými procedurami, stejně jako Fresh bar či vodní bar, u kterého si můžete vychutnávat osvěžující drink přímo z relaxačního bazénu.
Dokonalý relax zajistí pestrá nabídka masáží, služby beauty studia a kolagenové solárium. Toužíte-li po soukromí, doporučujeme pobyt v soukromém SPA se soukromou saunou a vířivkou na terase apartmánu s výhledem do zahrady. 


Ubytovaní hosté (přímé rezervace e-mailem či telefonicky) mají vstup do wellness i celý areál s hotelovou zahradou s velkým bazénem v rámci pobytu zdarma.  


NOVINKY

UBYTOVÁNÍ LAST MINUTE SUMMER!  - rezervujte si pobyt přes náš web s promo kódem LETO a získejte 15% slevu na pobyt s neomezeným wellness!


WELLNESS LAST MINUTE SUMMER! - sleva na 2 hodinový vstup za 300 Kč! Akce platí od 15.9. do 15.10. Slevu nelze kombinovat. 


Hotel Atlantis

Nejlepší pokoje

Hotel Atlantis

Dvoulůžkový pokoj s privátním SPA

2 osoby

30 m²

1 ks

Wellness

Krásný prostorný pokoj s motivem LABUTĚ, hvězdným nebem, terasou s vířivkou a saunou a s výhledem do wellness zahrady

Hotel Atlantis

Romantik apartmá Plus

2 osoby

49 m²

1 ks

Wellness

Největší apartmá s ložnicí, obývacím pokojem a onyxovou koupelnou s velkou vanou pro dva.

Tipy na výlety

Kam

v okolí?

Objevujete rádi neobjevené? Připravili jsme pro Vás pár zajímavých tipů na výlety v blízkosti hotelu.

Více informací
Hotel Atlantis

Restaurace

Vaříme čerstvě, dobře a poctivě
Servírujeme s úsměvem
Dobrou chuť!

Hotel Atlantis

Recepce

Jsme tu pro Vás non stop
Rádi Vám se vším pomůžeme
Těšíme se na Vás!
Check in od 15:00 I Check out do 11:00