Wellness

Prožijte pobyt plný odpočinku a relaxace! Zážitkové wellness s rozlehlým saunovým světem a jedinečnou atmosférou zpestří váš pobyt mezi saunovými procedurami. U Fresh baru či vodního baru si můžete vychutnávat osvěžující drink přímo z relaxačního bazénu.

#vicenezhotel

Kolagenové solárium

Efekt opálení a omlazení

Kolagenové solárium je perfektní pro náročnější klienty, kteří si chtějí užít obzvláště jemného opálení, sametovou kůži a zářivou pleť. Kolagenárium kombinuje jemné UV záření a červené kolagenové světlo. Díky této unikátní kombinaci je dosaženo krásného a přirozeného opálení i přes výrazně nižší dávku UV záření.

Kolagenové solárium nabízí hned dva efekty. Díky kolagenovým trubicím dopřejete své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění pokožky po celém těle. Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí tělu přirozeným způsobem. Stimuluje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, která se s věkem přirozeně snižuje. Díky zvýšené produkci kolagenu dochází k redukci jemných vrásek, jizev i vypnutí pokožky. Kůže je detoxikována, zvýší se její schopnost absorbovat vodu a udržet ji, takže pleť bude i hydratovaná. Druhým efektem je získání opálení díky solárním trubicím. 
Kolagenové solárium prohřívá také klouby a vazy, čímž se zlepšuje jejich elastičnost a pohyblivost. Protože nejde jen o působení na obličej, ale na celé tělo, účinkuje na zlepšení celulitidy.

Typ kůže

Kolagenové solárium je o něco šetrnější než běžné solárium, proto je vhodné i pro klienty se světlou pletí a pro ty, kteří se špatně opalují. Přesto je dobré znát před opalováním svůj typ kůže, protože každý typ kůže má individuální citlivost na UV záření a na základě toho je třeba přizpůsobit dobu opalování. Pamatujte, čím světlejší je Váš typ kůže, tím kratší čas se můžete nechráněni vystavovat UV záření.