Atlantis

Každý rok pro vás budujeme něco nového, lepšího, abyste se u nás cítili jako doma. Žádný pobyt není stejný jako ten předchozí, i proto se k nám hosté rádi vracejí.

#vicenezhotel

O hotelu

Hotel Atlantis - skvělá adresa pro práci i relaxaci  

Hotel Atlantis je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají moderní ubytování v klidném prostředí na okraji města Brna a současně profesionální zázemí pro pořádání kongresů, eventů a dalších aktivit. Poskytuje kvalitní hotelové služby pro různý druh klientely i hosty, hledající klidné místo pro práci, relaxaci, sportování i turistiku. Pro svoji všestrannost je Hotel Atlantis ideálním místem pro návštěvu v jakémkoliv období.

Hotelový komplex nenabízí pouze ubytování, ale i nové zážitkové wellness s rozlehlým saunovým světem a jedinečnou atmosférou. Venkovní vířivka, jezírko s vodopádem a odpočinkové zóny různých stylů zpestří váš pobyt mezi saunovými procedurami, stejně jako fresh bar či vodní bar, u kterého si můžete vychutnávat osvěžující drink přímo z relaxačního bazénu. Dokonalý relax zajistí pestrá nabídka masáží, služby beauty studia a kolagenové solárium. Toužíte-li po soukromí, doporučujeme pobyt v luxusním apartmánu se soukromou saunou a vířivkou na terase výhledem do zahrady. 

Ubytovaní hosté (přímé rezervace e-mailem či telefonicky) mají vstup do wellness i celý areál s hotelovou zahradou s velkým bazénem v rámci pobytu zdarma.

V hotelu jsou vhodné prostory pro teambuildingy, oslavy, svatby a mnoho dalšího. Součástí hotelu je velká zahrada, která poskytuje bohaté vyžití pro dospělé i děti. Naleznete zde workoutové hřiště, dětské hřiště, tenisové kurty a k tomu spoustu volného prostoru a zákoutí pro relaxaci v přírodě.

HERBAL CUP  28.- 30.9.2023

Entrance ticket/ VSTUPENKY:
www.hotel-atlantis.cz/cs/wellness-poukazy

Accommodation 28.9. - 1.10. / rezervace ubytování -  e-mailu:
sales@hotel-atlantis.cz

Vice info : www.hotel-atlantis.cz/cs/aktuality