Kolagenové solárium

Kolagenárium

Efekt opálení a omlazení

Kolagenové solárium je perfektní pro náročnější klienty, kteří si chtějí užít obzvláště jemného opálení, sametovou kůži a zářivou pleť. Kolagenárium kombinuje jemné UV záření a červené kolagenové světlo. Díky této unikátní kombinaci je dosaženo krásného a přirozeného opálení i přes výrazně nižší dávku UV záření. Získejte krásně přirozené a bezpečné opálení s efektem omlazením vaší pokožky.

KOLAGENÁRIUM

Účinky

Účinky kolagenové terapie můžete výrazně podpořit vyváženou stravou s dostatkem vitamínů a minerálů, ideální je omezit pití alkoholu a kouření. Kolagenové solárium prohřívá také klouby a vazy, čímž se zlepšuje jejich elastičnost a pohyblivost. Protože nejde jen o působení na obličej, ale na celé tělo, kolagenárium účinkuje na zlepšení celulitidy. Má vliv nejen na tělo, ale i na psychiku. 

KOLAGENÁRIUM

Typ kůže

Kolagenové solárium je o něco šetrnější než běžné soláruim, proto je vhodné i pro klienty se světlou pletí a pro ty, kteří se špatně opalují. Přesto je dobré znát před opalováním znát svůj typ kůže, protože každý typ kůže má individuální citlivost na UV záření a na základě typu kůže a stupně opálení je třeba přizpůsobit dobu opalování. Pamatujte, čím světlejší je Váš typ kůže, tím kratší čas se můžete nechráněni vystavovat UV záření.

Kolagenové solárium

Kolagenové solárium nabízí hned dva efekty. Díky kolagenovým trubicím dopřejete své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění pokožky po celém těle. Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí tělu přirozeným způsobem – stimuluje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, která se s věkem přirozeně snižuje, čímž dochází ke stárnutí kůže. Díky zvýšené produkci kolagenu dochází k redukci jemných vrásek, jizev i vypnutí pokožky. Kůže je detoxikována, zvýší se její schopnost absorbovat vodu a udržet ji, takže pleť bude i hydratovaná, což je výhoda zejména pro suchou a citlivou pokožku. Druhým efektem je získání opálení díky solárním trubicím. 


Kolagenové záření má na celé tělo Anti-aging efekt: 

  • obnova kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové,
  • hloubková regenerace a hydratace kůže, 
  • zúžení pórů a rozjasnění pleti,
  • oživuje a chrání vaši kůži,
  • pleť je vypnutější a pružnější,
  • zabraňuje předčasnému stárnutí,
  • redukce vrásek, pigmentových skvrn a strií,
  • posiluje regeneraci kožních buněk.

Typy kůže a doporučení čtěte ZDE