Saunový svět

teplota 90°C, vlhkost 10%

Ceremoniální sauna

Do 15:00 hodin je teplota sauny upravena na 60°C je tedy vhodná i pro dětské návštěvníky. Poté se teplota zvýší a následně zde budou probíhat ceremoniály se saunovým mistrem, zaměřenými na odpočinek těla i ducha.

Více
Teplota: 60°C, Vlhkost: 15%

Solná sauna

Inhalace soli zrychluje regeneraci organismu po vyčerpání ze sportu či stresu, působí blahodárně na dýchací cesty, zmírňuje astma a podporuje detoxikaci. 

teplota: 35°C, vlhkost: 30%

Tepidárium

Tepidárium je vyhřívaná místnost, která využívá účinků „termoterapie“. Tato metoda je zaměřena na prohřátí těla a relaxaci celého organismu. Dochází k příjemnému a mírnému saunování. 

teplota: 40°C, vlhkost: 100%

Parní sauna

Pára je známá pro svůj pozitivní vliv na pokožku a dýchací cesty. Pomáhá k pročištění pórů a zanechává kůži jemnou a hebkou. Pára obohacená o éterické oleje zvyšuje účinnost saunování.

teplota: 90°C, vlhkost 10%

Finská sauna

Jedná se o finskou saunu s výhledem na vodní hladinu jezírka a relaxační zahrady, která Vám navodí pocit ticha, klidu a uvolnění. Finská sauna je typická svojí vysokou teplotou a nízkou vlhkostí.  Saunování Vám zpestří dřevěný interiér a jemné vonné esence přírody.

teplota: 50°C, vlhkost: 30%

Bylinná sauna

Klasické saunování je obohaceno o používání vonných olejů nebo výparů z léčivých bylin. V sauně je udržována relativně nízká teplota i vlhkost, proto je vhodná i pro osoby, kterým se v sauně špatně dýchá. Esence pomáhají také při prevenci dýchacích cest.

ochlazovací zóna

Ochlazovací vědro

Představuje jednoduchý, ale velmi účinný způsob zchlazení. Stačí zatáhnout za lano, a efekt přijde okamžitě. Vědro je určeno k jednorázovému ochlazení, při pauze mezi saunovými cykly.

ochlazovací zóna

Ledová kašna

Skok do ledové vody je pro někoho příliš radikální. Vyzkoušejte proto jeden z nejmírnějších způsobů ochlazení, ledovou kašnu. Ta je naplněna ledovou tříští, která Vás zchladí na těch správných místech.

ochlazovací zóna

Zážitková sprcha

Ideální využití je po prohřátí těla v sauně. Tvoří je masážní trysky, které zajišťují proudy teplé a studené vody. Tropický déšť, ledová mlha nebo přívalový vodní proud zaručí jedineční zážitek.

ochlazovací zóna

Ochlazovací řeka

Další efektivní ochlazení s možností proplutí do venkovní nezastřešené části wellness. 

ochlazovací zóna

Ochlazovací bazének

Je nezbytnou součástí relaxačních procedur po saunování, umožňuje dokonalé zchlazení.