Saunový svět

teplota 90°C, vlhkost 10%

Ceremoniální sauna

Velká finská sauna s výhledem do zahrady a na venkovní posezení uprostřed jezírka. V ceremoniální sauně pravidelně probíhají saunové ceremoniály, které Vám zpříjemní pobyt v sauně a hlavně jsou zaměřeny na odpočinek těla i ducha. 

Více
Teplota: 60°C, Vlhkost: 15%

Solná sauna

Inhalace soli zrychluje regeneraci organismu po vyčerpání ze sportu či stresu, působí blahodárně na dýchací cesty, zmírňuje astma a podporuje detoxikaci. 

teplota: 35°C, vlhkost: 30%

Tepidárium

Tepidárium je vyhřívaná místnost, která využívá účinků „termoterapie“. Tato metoda je zaměřena na prohřátí těla a relaxaci celého organismu. Dochází k příjemnému a mírnému saunování. 

teplota: 40°C, vlhkost: 100%

Parní sauna

Pára je známá pro svůj pozitivní vliv na pokožku a dýchací cesty. Pomáhá k pročištění pórů a zanechává kůži jemnou a hebkou. Pára obohacená o éterické oleje zvyšuje účinnost saunování.

teplota: 90°C, vlhkost 10%

Finská sauna

Jedná se o finskou saunu s výhledem na vodní hladinu jezírka a relaxační zahrady, která Vám navodí pocit ticha, klidu a uvolnění. Finská sauna je typická svojí vysokou teplotou a nízkou vlhkostí.  Saunování Vám zpestří dřevěný interiér a jemné vonné esence přírody.

ochlazovací zóna

Ochlazovací vědro

Představuje jednoduchý, ale velmi účinný způsob zchlazení. Stačí zatáhnout za lano, a efekt přijde okamžitě. Vědro je určeno k jednorázovému ochlazení, při pauze mezi saunovými cykly.

ochlazovací zóna

Ledová kašna

Skok do ledové vody je pro někoho příliš radikální. Vyzkoušejte proto jeden z nejmírnějších způsobů ochlazení, ledovou kašnu. Ta je naplněna ledovou tříští, která Vás zchladí na těch správných místech.

ochlazovací zóna

Zážitková sprcha

Ideální využití je po prohřátí těla v sauně. Tvoří je masážní trysky, které zajišťují proudy teplé a studené vody. Tropický déšť, ledová mlha nebo přívalový vodní proud zaručí jedineční zážitek.

ochlazovací zóna

Ochlazovací řeka

Další efektivní ochlazení s možností proplutí do venkovní nezastřešené části wellness. 

ochlazovací zóna

Ochlazovací bazének

Je nezbytnou součástí relaxačních procedur po saunování, umožňuje dokonalé zchlazení. 

ochlazovací zóna

Vodopád

Venkovní přírodní ochlazení, které je součástí jezírka. Intenzivně ochlazuje a vytváří pocit osvěžení po žáru sauny.