Masáže

90 minut

Relaxační masáž

Jedná se o příjemnou uklidňující masáž, která uvolňuje svaly, odbourává ztuhlost vzniklou stresem a navozuje stav celkové harmonie těla i ducha. Masáž je prováděna přírodními aroma oleji, které přispívají k příjemnému požitku z masáže, k regeneraci organismu a prokrvení pokožky. Dochází ke zlepšení zásobování tkání kyslíkem a zpomalení vzniku příznaků stárnutí. 

90 minut

Relaxační masáž s nahřátým zábalem

Harmonické spojení masáže celého těla a hřejivého zábalu obnoví vaši životní energii. Masáž napomáhá odplavení toxinů z těla, zlepšuje cirkulaci krve a tělních tekutin. Nahřátý tělový zábal podpoří detoxikaci, zvláční pokožku a obohatí ji o výživné látky. Vychutnejte si luxusní zážitek všemi smysly!

45 minut / 60 minut

Regenerační masáž

Regenerační masáž je vhodná pro zotavení organismu před anebo po zvýšeném fyzickém výkonu (např. práce na zahradě, náročnější sportovní aktivita), ale i při dlouhodobé jednostranné činnosti (jízda autem, sedavé zaměstnání či dlouhé stání v práci). Masáž odstraňuje prostou bolest svalů a ztuhlost. Regenerační masáž prospívá i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin. 

45 minut

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel vám poskytne mimořádné chvíle uvolnění po náročném dni. Masáž má příznivý vliv na celý organismus, protože v chodidlech je velké množství reflexních bodů, z nichž každý odpovídá určitému orgánu nebo oblasti těla. Při masáži se používá zejména tlaku palců a ukazováčků na jednotlivé reflexní body s cílem uvolnit problematická místa a zklidnit organismus. 

30 minut

Protimigrénová masáž

Jedná se o terapii přímo určenou k odstranění bolesti hlavy. Během masáže dochází k důkladnému uvolnění šíjového svalstva, hlavy a ramen. Působením na akupresurní body dochází k uvolnění bolesti, zlepšení nálady, snížení únavy a vyrovnání nervového systému. 

30 minut / 45 minut / 60 minut / 90 minut

Individuální masáž na míru

Jedná se o speciálně navrženou terapeutickou masáž, která je po dohodě s klientem sestavena z vícero technik na základě jeho aktuálního psychického rozpoložení a zdravotního stavu. 

Ceník masáží