Masáže

90 minut

Relaxační masáž

Relaxační masáž, jak již sám její název napovídá, je určena k relaxaci, odpočinku a celkovému zklidnění organismu. Jedná se o příjemnou uklidňující masáž, která uvolňuje svaly, odbourává ztuhlost vzniklou stresem a napětím a navozuje stav celkové harmonie těla i ducha. Masáž je prováděna přírodními aroma oleji, které jednak přispívají k příjemnému prožitku z masáže, ale i k regeneraci organismu, prokrvení pokožky, čímž se zlepšuje zásobování těchto tkání kyslíkem a zpomaluje vznik příznaků stárnutí. Její pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém.

45 minut / 90 minut

Regenerační masáž

Regenerační masáž je vhodná před a po zvýšeném fyzickém výkonu jako je například práce na zahradě nebo náročnější sportovní aktivita, ale i při dlouhodobé jednostranné činnosti jakými jsou jízda autem, sedavé zaměstnání či dlouhé stání v práci. Jedná se o masáž, která odstraňuje prostou bolest svalů a ztuhlost. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a povolují spazmy. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Regenerační masáž, může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin.

30 minut / 60 minut

Sportovní masáž

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají fyzicky připravit jedince na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení. Rychlá, razantní a silná masáž, která se provádí před nebo po sportovní zátěži. Regeneruje a navrací tělesnou kondici. Odstraňuje únavové látky, které se ve svalech nahromadily při sportovním výkonu. 

30 minut / 60 minut / 90 minut

Masáž na míru

Jedná se o speciálně navrženou terapeutickou masáž, která je po dohodě s klientem sestavena dle jeho aktuálního psychického rozpoložení a zdravotního stavu z vícero technik.

45 minut

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel poskytuje mimořádné chvíle uvolnění po náročném dni. Masáž má příznivý dopad na celý organismus, jelikož v chodidlech je velké množství reflexních bodů, z nichž každý odpovídá určitému orgánu nebo oblasti těla. Při masáži se používá zejména tlaku palců a ukazováčků na jednotlivé reflexní body s cílem uvolnit problematická místa a zklidnit organismus.

30 minut

Masáž rukou

Masáž velice podobná reflexní masáži chodidel, kdy každý z reflexních bodů na dlani odpovídá určité oblasti těla a jeho stimulací probíhá celkové uvolnění. Součástí masáže rukou je také protažení a lehká mobilizace, které jsou velmi prospěšné jako prevence případných problému s karpálními tunely a slouží i ke zmírnění problémů s nimi.

Ceník masáží