Kariéra

Barman/ka wellness baru

Plat: 27 000 Kč/měsíc

Pracovní poměr: práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Jazyky: čeština a angličtina (středně pokročilá)

Benefity: Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, personální stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, rozjezd zcela nového projektu.

Co vás čeká: V nově otevřeném wellness centru hotelu Atlantis Vás čeká obsluhování hostů ve Fresh baru, příprava nápojů a lehkého občerstvení, komunikace s hosty wellness centra, práce s pokladnou, zodpovědnost za bezproblémový chod provozu baru, vč. udržování pořádku prostoru Fresh baru.

Jaké schopnosti a dovednosti byste měli mít: Hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří zapadnou do teamu, budou od začátku vnímat svoji roli. Hledáme ty z Vás, kterým wellness a zdravý životní styl má co říct. Hledáme veselé a usměvavé lidi, kterým práce ve wellness centru bude přinášet radost a dobrý pocit. Zkušenosti z gastro provozu jsou velmi vítány.

Wellness recepční

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co vás čeká: V nově otevřeném wellness centru hotelu Atlantis Vás čeká komunikace s hosty wellness centra, práce s pokladnou, vyřizování telefonních objednávek, práce s rezervačním systémem, zodpovědnost za bezproblémový chod recepce, vč. udržování pořádku prostoru recepce.

Jaké schopnosti a dovednosti byste měli mít: Hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří zapadnou do teamu, budou od začátku vnímat svoji roli. Hledáme ty z Vás, kterým wellness a zdravý životní styl má co říct. Hledáme veselé a usměvavé lidi, kterým práce ve wellness centru bude přinášet radost a dobrý pocit.

Wellness keeper

Plat: 23 - 25 000 Kč/měsíc

Jazyky: čeština

Co vás čeká: V nově otevřeném wellness centru hotelu Atlantis Vás čeká starost o kompletní úklid a zajištění denního plynulého provozu wellness centra. Péče o pořádek v saunách, společných prostorech, v šatnách, toaletách... Doplňování čistého prádla, svoz použitého prádla.

Uvítáme Váš smysl pro detail a pořádek, iniciativní a odpovědný přístup k samostatné práci během výkonu směny.

Máš chuť se k nám připojit? Pošli svůj životopis na malar@hotel-atlantis.cz.