Animační programy

KALENDÁŘ POBYTOVÝCH BALÍČKŮ A AKCÍ


LET PRÁZDNINY NA HOTELU ATLANTIS

Pro děti hotelových hostů máme připravený na léto pestrý animační program. Každý týden letních prázdnin bude jinak tematicky laděný, záleží jen na vás, co je vám a vašim dětem blízké. Hra začíná vždy v pondělí a končí v sobotu. Nevadí, když přijedete v průběhu týdne, každý den bude začínat nový úkol nebo hra. Na program je třeba děti nahlásit již při rezervaci ubytování, kapacita omezena.


1. - 6.8. – „Týden plný čar a kouzel v Bradavicích“ - program

8. - 13.8. – „Madagaskar aneb týden plný zvířátek“ - program

15. - 20.8. – „Piráti a plavba na ostrov pokladů“ - program

22. - 27.8. – „Indiánské léto“ - program


ANIMAČNÍ PROGRAMY

Dovolená s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s animačním programem zajišťují spoustu radovánek na suchu i ve vodě pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké.

Nabízíme dostatečné vyžití pro rodiny s dětmi. Animační programy jsou buď tematicky zaměřené – Mikuláš, Velikonoce, Vánoce apod. nebo univerzálně zaměřené. Snažíme se vyhovět všem věkovým skupinám, je možnost pro větší skupiny s dětmi připravit i program na míru. Stačí si zavolat předem.

Animační programy jsou skupinovou aktivitou, proto někdy během nich není možné zajistit hlídání dětí. Vždy je uvedeno v aktuálním programu, během které aktivity nelze hlídat děti. Animační programy probíhají přímo v dětské herně nebo v našem wellness, ale i venku na hřišti či zahradě.


CENY ANIMAČNÍCH PROGRAMŮ

Běžný animační program je pro ubytované hosty zdarma (plavání, tvořivé dílničky, cvičení, jóga, kreativní činnosti, apod.). Spokojení hosté mohou přispět v herně do kasičky. Animační programy probíhají každý víkend, v týdnu dle obsazenosti hotelu.


Ceny speciálních animačních programů se liší dle témat a zajímavých nadstandartních aktivit (najímání externistů pro program – koníci, animoterapie, malování na obličej apod.). Tematicky zaměřené víkendy jsou nabízeny formou pobytových balíčků – najdete ZDE.


S našimi animátory zapomenete na starosti, dovolenou si maximálně užijete a zpět domů si přivezete nejen dobrou náladu, ale také spoustu zážitků.