Animační programy

KALENDÁŘ POBYTOVÝCH BALÍČKŮ A AKCÍ


6.5 - 8.5. 2022  Májový prodloužený relaxační víkend pro maminky a babičky s dětmi

Maminky, babičky, tetičky - přijeďte si odpočinout na hotel Atlantis a užít si relaxační a zkrášlovací víkend pro maminky s dětmi. Můžete se těšit na pestrý program pro vás i vaše děti, kde si každý přijde na své.


1.6. DEN DĚTÍ 

Program od 15.00 na hotelové zahradě pro širokou veřejnost, PROGRAM ZDARMA, na místě možnost zakoupení občerstvení. 


LET PRÁZDNINY NA HOTELU ATLANTIS

Pro děti hotelových hostů máme připravený na léto pestrý animační program. Každý týden letních prázdnin bude jinak tematicky laděný, záleží jen na vás, co je vám a vašim dětem blízké. Hra začíná vždy v pondělí a končí v sobotu. Nevadí, když přijedete v průběhu týdne, každý den bude začínat nový úkol nebo hra. Na program je třeba děti nahlásit již při rezervaci ubytování, kapacita omezena.


Program může využít i veřejnost pro své děti - program je pro děti od 4 do 10 let. Můžete děti přihlásit od pondělí do pátku a to buď na jednotlivé dny (pondělí až pátek) 900,-Kč nebo na celý týden vždy od 8.00 do 17.00 hod 3 750,-Kč (v ceně je program, oběd, celodenní pitný režim), omezená kapacita, rezervace na detska.herna@hotel-atlantis.cz.


4. - 9.7. – „Madagaskar aneb týden plný zvířátek“

11. - 16.7. – „Týden plný čar a kouzel v Bradavicích“

18. - 23.7. – „Piráti a plavba na ostrov pokladů“

25. - 30.7. – „Indiánské léto“

1. - 6.8. – „Týden plný čar a kouzel v Bradavicích“

8. - 13.8. – „Madagaskar aneb týden plný zvířátek“

15. - 20.8. – „Piráti a plavba na ostrov pokladů“

22. - 27.8. – „Indiánské léto“


ANIMAČNÍ PROGRAMY

Dovolená s dětmi musí vždy bavit jak rodiče, tak jejich ratolesti. Wellness pobyty s animačním programem zajišťují spoustu radovánek na suchu i ve vodě pro malé a odpočinek s masážemi a saunami pro velké.

Nabízíme dostatečné vyžití pro rodiny s dětmi. Animační programy jsou buď tematicky zaměřené – Mikuláš, Velikonoce, Vánoce apod. nebo univerzálně zaměřené. Snažíme se vyhovět všem věkovým skupinám, je možnost pro větší skupiny s dětmi připravit i program na míru. Stačí si zavolat předem.

Animační programy jsou skupinovou aktivitou, proto někdy během nich není možné zajistit hlídání dětí. Vždy je uvedeno v aktuálním programu, během které aktivity nelze hlídat děti. Animační programy probíhají přímo v dětské herně nebo v našem wellness, ale i venku na hřišti či zahradě.


Aktuální animační programy najdete vždy na našich FB stránkách. Některých animačních programů se může účastnit i veřejnost nebo návštěvníci našeho wellness.

CENY ANIMAČNÍCH PROGRAMŮ

Běžný animační program je pro ubytované hosty zdarma (plavání, tvořivé dílničky, cvičení, jóga, kreativní činnosti, apod.). Spokojení hosté mohou přispět v herně do kasičky. Animační programy probíhají každý víkend, v týdnu dle obsazenosti hotelu.


Ceny speciálních animačních programů se liší dle témat a zajímavých nadstandartních aktivit (najímání externistů pro program – koníci, animoterapie, malování na obličej apod.). Tematicky zaměřené víkendy jsou nabízeny formou pobytových balíčků – najdete ZDE.


S našimi animátory zapomenete na starosti, dovolenou si maximálně užijete a zpět domů si přivezete nejen dobrou náladu, ale také spoustu zážitků.