AKTUALITY

AKTUÁLNĚ:


ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY WELLNESS!

Vážení hosté, od 1.6. - 31.8. bude wellness otevřené každý den od 10:00 - 21:00. 


ROZLOUČENÍ SE SAUNOVÝMI MISTRY

Vážení hosté, přes letní sezónu od 16.6. - 31.8.2022 nebudou probíhat saunové ceremoniály. Můžete však v rámci vstupného do wellness navštívit i hotelový areál, kde je velký bazén s barem a krásná zahrada s dětským hřištěm, workout hřištěm a spoustou zákoutí k relaxaci. 


PROČ SE SAUNOVAT V LÉTĚ? 

přečtěte si náš letáček, proč je saunování dobré po celý rok - ZDE


DARUJ KREV VE FN BRNO A PŘIJEĎ SI K NÁM ODPOČINOUT

• Pravidelní dárci získají 25% slevu na každou návštěvu wellness PO-Čt 10:00 - 16:00 ( 2 hodinový vstup za 300 Kč a 4 hodinový za 450 Kč). při předložení průkazu dárce nebo potvrzení o odběru do zaměstnání, ne staršího 6 měsíců na wellness recepci.

• Dárci po třetím odběru obdrží ve FN Brno - Transfuzním a tkáňovém oddělení, kartičku s jednorázovou slevu 50% na neomezený vstup do wellness 10:00 - 15:00. 

• Plaketoví dárci (40 odběrů) obdrží ve FN Brno - Transfuzním a tkáňovém oddělení po čtyřicátém odběru Voucher 1+1 zdarma na vstup do wellness. 

PROGRAM SAUVÝCH EČERŮ 2022

Saunové ceremoniály jsou vyjmuty z ceníku, jelikož k nim máme pro Vás přichystaný doprovodný program, občerstvení, aj. Vstupenky jsou také na konci večera slosovatelné a můžete vyhrát zajímavé ceny. 

Pravidelné saounové ceremoniályUžijte si pravidelné saunové ceremoniály, které se konají každou středu, pátek, sobotu a neděli vždy v časech 17:30, 18:30, 19:15 a 20:00Saunové ceremoniály jsou zahrnuty v ceně základního vstupu.


Důležité informace:

• Do našeho wellness mohou i děti. 

• Přijímáme benefitní karty: SODEXO FLEXI PASS CARD, BENEFIT PLUS CARD, EDENRED a MULTISPORT.

• Pokud se u nás plánujete ubytovat, pamatujte, že hosté ubytování do Hotelu Atlantis přes náš web nebo recepci hotelu mají vstup do wellness centra Atlantis zdarma na neomezeně dlouhou dobu v průběhu celého pobytu. Rezervace ubytování ZDE.

• Sledujte nás na Facebook nebo Instagramu.

 • Celou nabídku wellness naleznete v sekci SLUŽBY.