Wellness

Prožijte pobyt plný odpočinku a relaxace! Zážitkové wellness s rozlehlým saunovým světem a jedinečnou atmosférou zpestří váš pobyt mezi saunovými procedurami. U Fresh baru či vodního baru si můžete vychutnávat osvěžující drink přímo z relaxačního bazénu.

#vicenezhotel

Masáže

Relaxační masáž

90 MINUT

Jedná se o příjemnou uklidňující masáž, která uvolňuje svaly, odbourává ztuhlost vzniklou stresem a navozuje stav celkové harmonie těla i ducha. Masáž je prováděna přírodními aroma oleji, které přispívají k příjemnému požitku z masáže, k regeneraci organismu a prokrvení pokožky. Dochází ke zlepšení zásobování tkání kyslíkem a zpomalení vzniku příznaků stárnutí. 

Relaxační masáž s nahřátým zábalem

90 MINUT

Harmonické spojení masáže celého těla a hřejivého zábalu obnoví vaši životní energii. Masáž napomáhá odplavení toxinů z těla, zlepšuje cirkulaci krve a tělních tekutin. Nahřátý tělový zábal podpoří detoxikaci, zvláční pokožku a obohatí ji o výživné látky. Vychutnejte si luxusní zážitek všemi smysly!

Regenerační masáž

45 MINUT / 60 MINUT

Regenerační masáž je vhodná pro zotavení organismu před anebo po zvýšeném fyzickém výkonu (např. práce na zahradě, náročnější sportovní aktivita), ale i při dlouhodobé jednostranné činnosti (jízda autem, sedavé zaměstnání či dlouhé stání v práci). Masáž odstraňuje prostou bolest svalů a ztuhlost. Regenerační masáž prospívá i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin.

Reflexní masáž chodidel

45 MINUT

Reflexní masáž chodidel vám poskytne mimořádné chvíle uvolnění po náročném dni. Masáž má příznivý vliv na celý organismus, protože v chodidlech je velké množství reflexních bodů, z nichž každý odpovídá určitému orgánu nebo oblasti těla. Při masáži se používá zejména tlaku palců a ukazováčků na jednotlivé reflexní body s cílem uvolnit problematická místa a zklidnit organismus.

Protimigrénová masáž

30 MINUT

Jedná se o terapii přímo určenou k odstranění bolesti hlavy. Během masáže dochází k důkladnému uvolnění šíjového svalstva, hlavy a ramen. Působením na akupresurní body dochází k uvolnění bolesti, zlepšení nálady, snížení únavy a vyrovnání nervového systému.

Individuální masáž na míru

30 MINUT / 45 MINUT / 60 MINUT / 90 MINUT

Jedná se o speciálně navrženou terapeutickou masáž, která je po dohodě s klientem sestavena z vícero technik na základě jeho aktuálního psychického rozpoložení a zdravotního stavu
 

HERBAL CUP  28.- 30.9.2023

Entrance ticket/ VSTUPENKY:
www.hotel-atlantis.cz/cs/wellness-poukazy

Accommodation 28.9. - 1.10. / rezervace ubytování -  e-mailu:
sales@hotel-atlantis.cz

Vice info : www.hotel-atlantis.cz/cs/aktuality