October
22
2019
October
23
2019
Stornovat rezervaci

Nabízíme

Cyklo dres Atlantis

Máte rádi kola tak jako my? Přidejte se k našemu týmu s cyklo dresem v top kvalitě za bezkonkurenční pořizovací cenu!
Pro více informací či objednávku nás kontaktujte na sales@hotel-atlantis.cz.

Závodní dresy jsou od výrobce SÝKORA Sportswear v provedení TOP RACE a ve velikostech Muži – M/L a Ženy S/M.
Dres s krátkým rukávem je vyroben z materiálu CREPE s plochými švy, rukávy ukončeny manžetou a s rozepínacím překrytým zipem. Na zadní straně tři kapsy, z toho jedna zipová. Cyklo kraťasy se šlemi jsou vyrobeny z černé Lycry-Ceylon 190g, s plochými černými švy, gumy – silicon Grip 4,5 cm, šle EVO 14 bílé, výstelka NOBEL LEAKS. Dres obsahuje loga: Hotel Atlantis a Hotel Avanti (náš partnerský hotel), Isoma 1000 Miles Adventure, Superior, Pepsi Cola, Gatorade, SKR (Sýkora Sportswear)

Zakoupit je možné pouze celý komplet ve složení cyklo dres s krátkým rukávem a cyklo kraťasy v ceně 1 900,- Kč. Poštovné a balné je již započítáno v ceně.

Voucher

Pobytové balíčky
Vyberte si z našich pobytových balíčků (Romantika, Letní dovolená Classic, Letní dovolená bez starostí, Aktivní dovolená, Rodinný a Senior balíček) nebo si vytvořte vlastní podle Vašich představ.

Hodnotový voucher
Připravíme Vám dárkový poukaz ve stanovené hodnotě (minimálně 500,- Kč), který může být libovolně uplatněn na jakoukoliv službu našeho hotelu (konzumace v restauraci, pronájem tenisových kurtů a pod.)

 

Poukaz si můžete objednat na e-mailu: sales@hotel-atlantis.cz

(pro vytvoření voucheru, prosíme o zaslání kontaktních údajů, které potřebujete mít uvedené na účtu a také textu, který chcete doplnit na poukaz.)

Překvapte své blízké dárkovým voucherem a zajistěte jim tak krásné chvíle plné odpočinku a relaxu.

Vybírat můžete z našich pobytových balíčků nebo si nakombinovat služby našeho hotelu dle vlastního výběru.