Saunové velikonoční odpoledne 9.4.2023

Sauna
Vytvořeno:

Milí hosté,

rádi bychom Vás pozvali na Saunové velikonoční odpoledne, které se uskuteční 9.4.2023 v našem wellness centru v Hotelu Atlantis. Tato akce je určena pro ubytované hosty a také pro návštěvníky, kteří se rozhodnou využít 4hodinový vstup do našeho wellness centra.

Podrobnější program naší akce:

17:00 - 17:30: Ceremoniál s Honzou

Honza Vás provede krátkým meditačním ceremoniálem, který Vám pomůže uvést se do správné nálady a naladit se na klidný a uvolňující program odpoledne.

17:30 - 17:50: Ceremoniál "Vítání jara" s Danielou a Prokopem

Daniela a Prokop Vás provedou rituálem "Vítání jara", který je inspirován starodávnými jarními slavnostmi. Tento ceremoniál Vám pomůže přijmout energii jara a naladit se na nový začátek.

17:50 - 18:30: Muzikorelaxace s Zlatou

Zlata Vás zavede do světa tichého odpočinku a relaxace, kdy se budete moci soustředit pouze na hudbu a vychutnat si pocit úplného uvolnění.

18:30 - 19:00: Peeling s Danielou

Daniela Vám nabídne relaxační peeling s vybranými ingrediencemi, který bude vaší pokožku ošetřovat a hydratovat.

19:00 - 19:30: Herbal ceremoniál "Vynášení Morany" s Zlatou

Zlata Vás během ceremoniálu zavede do světa bylinek, jehož součástí také speciální rituál "Vynášení Morany".

19:30 - 20:00: Peeling s Prokopem

Prokop Vás bude hýčkat relaxačním peelingem s vybranými ingrediencemi.

20:00 - 20:30: Společný ceremoniál "Velikonoce naopak" s Danielou a Prokopem

Na závěr odpoledne se uskuteční společný ceremoniál "Velikonoce naopak", který Vám nabídne alternativní pohled na tento svátek. Daniela a Prokop Vás provedou rituálem, který Vám pomůže naladit se na nové myšlenky a nové možnosti.

Věříme, že se na naší Saunové velikonoční odpoledne velmi těšíte a že si užijete relaxační a klidnou atmosféru, kterou jsme pro Vás připravili. Uvědomujeme si, jak důležité je mít čas na odpočinek a péči o sebe, a proto jsme se snažili, aby náš program byl co nejvíce relaxační a revitalizující.

Přejeme Vám krásné prožití naší akce a těšíme se na Vaši návštěvu!

Mohlo by vás zajímat

Saunové ceremoniály - novinka

Saunové ceremoniály - novinka

Od 1. 1. 2023 si můžete užít pravidelné saunové ceremoniály. každé úterý. středu. pátek. sobotu a neděli vždy v časech 17.30. 18.30. 19.15 a 20.00. Dopřejte si…